Звоніть нам

0503179613, 0958092615

Пишіть нам

uzhrealty@hotmail.com

Графік роботи

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Про нас

Наше агентство нерухомості з 2001 року працює для того, щоб у своїй роботі задовольнити побажання кожного свого клієнта. Завдяки широкій базі об’єктів нерухомості завжди можемо запропонувати оптимальний варіант у співвідношенні ціна/якість. З нами Ви заощаджуєте свій час та зусилля.

Ми володіємо актуальною інформацією щодо цін, а також готуємо всі документи до угоди в найкоротший термін.

Ми не співпрацюємо з посередниками чи ріелторами із сумнівною репутацією, у нашій кооперації — лише перевірені роками ріелтори, що діють для досягнення максимально ефективного результату у пошуку нерухомості Вашої мрії!

Ми є членами Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України

5 коментарів

  1. Дуже дякую за співпрацю з пошуку нерухомості на покупку, а також здачу моєї квартири. Ліля-прекрасний спеціаліст, ретельно та якісно і швидко підібрала квартиру за моїми критеріями, допомогла в пошуку надійних квартирантів. Рекомендую! Обов’язково звернусь ще раз. Успіхів вам та вдячних клієнтів.

  2. Покупали земельный участок, работа проведена быстро и грамотно. Риэлтор Лилия Консультировала в любое время вежливо и не считаясь со временем. Благодарим за помощь и понимание!!!

  3. Несколько месяцев самостоятельно искали квартиру в центре Ужгорода, в процессе встречались со многими риэлторами. Во время просмотра очередной квартиры встретились с риэлтором Лилей, и в результате, все последующие поиски и саму сделку о покупке уже осуществляли в сотрудничестве с ней. Лиля была на связи в любое время, толково консультировала по всем юридическим, финансовым и просто бытовым житейским вопросам (речь ведь о доме). Рассматривали разные варианты, в том числе и те, которые были дороговаты для нас, но могли быть с отсрочкой платежа. Вообще, период продажи-покупки квартиры оказался очень стрессовым для семьи, и Лиля существенно помогла это все осуществить и главное удачно завершить. Если еще когда-нибудь на это все решусь, обязательно обращусь снова:)

  4. Очень приятно иметь дело с профессионалом, которым является Лиля. Любые вопросы связанные с арендой/покупкой недвижимости решаются максимально быстро, легко и просто! Рекомендую!

  5. Дуже приємно мати справу з професіоналом. Дякую за такий підхід до клієнтів, ви економили мій час, і підібрали саме те що я хотіла. Лілія бажаю Вам багато приємних клієнтів…Рекомендую

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *