Звоніть нам

0503179613, 0958092615

Пишіть нам

uzhrealty@hotmail.com

Графік роботи

Пн - Пт: 09:00 - 18:00

Будівництво

Ви давно мріяли про дерев’яний будинок, дачу, лазню чи альтанку? Або хочете збудувати будинок з екологічно чистого будівельного матеріалу? Тоді зверніть увагу на будинки з оциліндрованої колоди, які пропонує наша агенція.

Ми безпосередньо співпрацюємо з виробником, який здійснює свою діяльність у самому серці Карпат — Національному природному парку «Синевир».

Наше підприємство має повністю замкнутий технологічний цикл з будівництва дерев’яних будинків з оциліндрованої колоди. Наявна технічна документація, високотехнологічне обладнання, планування постачання будівельних матеріалів, обладнання на об’єкти будівництва дозволяють зводити дерев’яні будинки та котеджі під ключ за короткий термін.

Приклади будинків, які збудувала наша компанія

Проєкти: від індивідуальних дерев’яних будинків, заміських будинків, котеджів, лазень та альтанок до великих туристичних комплексів та баз відпочинку. Може бути зроблений та зібраний будинок за Вашим проєктом.

У стислі терміни та на обмеженому просторі наші фахівці зроблять так, щоб дерев’яний будинок повністю відповідав Вашим побажанням.

Упевнені, не треба багато говорити про переваги такого будинку. В першу чергу, це екологічність – жоден матеріал не може перевершити дерево за цією якістю. Деревина здатна дихати, завдяки чому підтримується кисневий баланс, оптимальна вологість повітря та мікроклімат.

У таких будинках панує атмосфера тепла та затишку

Будинки зі зрубу також дуже економічні. Завдяки високій теплоізоляції дерев’яні будинки добре зберігають тепло взимку і прохолоду влітку. Невелика собівартість матеріалів, транспортування та збирання будинку, неглибокий фундамент роблять такий будинок набагато дешевше, ніж з іншого матеріалу. Зруби будинків з колоди практично не потребують внутрішнього і зовнішнього оздоблення, адже що може бути кращим за візерунки справжньої деревини.

Дерев’яний будинок — це довговічне, екологічно безпечне, надійне та затишне житло. Мінімальна втрата тепла, сторічний термін експлуатації, а головне – здоров’я усієї родини.